امروز

سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳

Deputy of Support and Developmentof Human Resources

در پانزدهمین جلسه کمیته بهره‌وری که ۳ام خردادماه سال‌جاری در محل سالن شورای ساختمان ستاد مرکزی این دانشگاه برپا شد مدیریت فناوری اطلاعات، مدیریت امور اداری و منابع‌انسانی و نیز مدیریت برنامه،بودجه و تشکیلات به بیان فرآیندهای محوری حوزه فعالیت خود پرداختند.

راه‌اندازی بخش پایان‌نامه‌های دانشجویان خارجی (دوزبانه) در سامانه پژوهش‌یار، سامانه پرداخت‌های الکترونیکی، سامانه مدیریت امور آزمایشگاهی، سامانه تیکت و نیز سامانه احراز هویت یکپارچه (SSO) از جمله فرآیندهای محوری مدیریت فناوری اطلاعات در این جلسه عنوان شد.

همچنین بازبینی فرآیندهای عقد قراردادها در پی انجام مناقصات و مزایدات و خرید تجهیزات در مدیریت امور فنی و پشتیبانی و بازبینی فرآیند ثبت اطلاعات و بازنگری فرآیند تفاهم‌نامه‌ها و موافقت‌نامه‌ها در مدیریت برنامه‌ریزی، بودجه و تشکیلات از فرآیندهای محوری عنوان شده در جلسه کمیته بهره‌وری بود.

در ادامه ابلاغ قوانین و آئین‌نامه‌ها به صورت چکیده به طور متوالی به کارکنان و بازنگری و به روز رسانی عناوین مدیران در مکاتبات اداری از فرآیندهای محوری طرح شده در مدیریت امور اداری و منابع‌انسانی مطرح گردید.

در پایان این جلسه تنظیم فرآیند کاری از سوی حوزه‌های مختلف دانشگاه در سال‌جاری، همکاری با مدیریت فناوری اطلاعات برای اخذ نیازهای موجود و نیز راه‌اندازی کامل سامانه‌های کاربردی در دانشگاه از سری مصوبات جلسه کمیته بهره‌وری دانشگاه بود.